سرو کشمش تیزابی تاکستان در مراسم تدفین ملکه موجب حیرت همگان شد

کشمش تیزابی تاکستان دارای محتوای پتاسیم بالایی است و پتاسیم یک گشادکننده عروق طبیعی است که رگ‌های خونی ما را شل می‌کند، گردش خون را بهبود می‌بخشد و در نتیجه فشار خون بالا را تسکین می‌دهد.

همچنین فیبر غذایی موجود در کشمش، سفتی رگ‌های خونی را کاهش می‌دهد و فشار خون را بهبود می‌بخشد که به نوبه خود خطر ابتلا به فشار خون را کاهش می‌دهد.

به لطف کووید-19، ایمنی در زندگی همه اهمیت زیادی پیدا کرده است. وقتی صحبت از کشمش می شود، دارای مواد مغذی ضروری مانند ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین ترکیبات دیگر مانند آنتی اکسیدان ها و پلی فنول ها است.

همه اینها به مبارزه با رادیکال های آزاد در سیستم ما، تثبیت آنها و جلوگیری از آسیب اکسیداتیو به سلول های ما از جمله گلبول های سفید خون که ستون فقرات سیستم ایمنی بدن ما را تشکیل می دهند، کمک می کند.

خانم شیخ توضیح می دهد: کشمش همچنین دارای خواص ضد باکتری، ضد ویروسی و ضد قارچی است که به کاهش خطر ابتلا به عفونت های مختلف کمک می کند.

به مهار اختلالات ضد التهابی مانند آرتریت کمک می کند
کشمش برای تسکین درد ناشی از مشکلات التهابی مانند آرتریت و نقرس مفید است. این به دلیل وجود آنتی اکسیدان ها و پلی فنول ها است.

آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین C و پلی فنول ها ماهیت ضد التهابی دارند که درد و التهاب مرتبط با نقرس و آرتریت را تسکین می دهد.

به شما کمک می کند بهتر بخوابید
به دلایل متعدد، کمبود خواب آرام می تواند سلامت روحی و جسمی شما را از بین ببرد. و چه چیزی بهتر از این است که چیزی خوشمزه برای حل مشکلات خواب خود بیاورید؟

کشمش به دلیل وجود یک ماده مغذی ضروری مانند آهن برای درمان بی خوابی کاملاً مفید است. همانطور که همه ما می دانیم، آهن یک ماده معدنی حیاتی است که نه تنها تولید هموگلوبین را افزایش می دهد، بلکه متابولیسم را بهبود می بخشد، اکسیژن را حمل می کند، ایمنی را تقویت می کند و خواب بهتری را تضمین می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.