خرید ساعت مچی شیک و کلاسیک

خرید ساعت مچی شیک و کلاسیک یکی از مهم ترین دغدغه های افراد در طی سالیان اخیر می باشد. خصوصا جوانها به علت حضور در مجامع مختلف مثل اداره، جمع دوستان، جمع های ورزشی و … تمایل دارند ساعتهای مختلفی داشته باشند.

برای خرید این گونه ساعتها، قطعا شناخت روحیات و سلایق هر فرد می تواند انتخاب را راحت تر و ساده تر نماید.

امروزه هر ساعتی بیانگر یک نوع تیپ خاص می باشد و نمی توان یک ساعت مچی را برای تمام فصول و با تمام مدلهای لباس ست کرد. مگر اینکه تیپ شما همواره یک مدل خاص باشد.

انواع ساعت های مچی

همانطور که اشاره شد، ساعت مچی بر اساس کارایی دارای طبقه بندی می باشد. در زیر چند نمونه از مدلهای پرکاربرد را نمایش میدهیم.

 

ساعت های مچی هوشمند یا اسمارت واچ

ساعتهای هوشمند یا به عبارتی اسمارت واچ ها از جمله ساعتهایی هستند که به راحتی می توان با تمام لباسها ست کرد.

در این میان، رنگ بند ساعت مخصوصا برای دختران و بانوان از اهمیت خاصی می تواند برخوردار باشد. چرا که قابلیت ست کردن با رنگهای مختلف لباسها را خواهد داشت.

اسمارت واچ ها یا اندرویدی هستند یا برای ایفون. از طرفی دارای انواع اصل و کپی نیز می باشند. گاها ساعتهای کپی، از کیفیت بسیار نامطلوبی در ال سی دی یا هماهنگی با گوشی یا کار نکردن در نرم افزار های مختلف برخوردار هستند.

بنابراین به گارانتی، فروشنده و سایر مواردی که اطمینان شما را از خرید ساعت بالا ببرد خیلی دقت فرمایید.

 

ساعت مچی های اسپرت

این نوع ساعتها عموما جنبه اسپرت یا ورزشی دارند. آقایان و خانمها می توانند از این مدلها استفاده نمایند. معمولا در جمع های دوستانه که لباسهای بدون تکلف و اسپرت پوشیده می شود بیشترین استفاده را دارد. از طرفی به خاطر وجود آپشن های مختلف در این ساعت، برای افراد ورزشکار نیز بسیار مفید و دارای کارایی بالایی هست.

 

 

ساعت مچی های کلاسیک

این مدل ساعتها که به صورتهای تکی و ست قابل عرضه می باشند، می توانند با لباسهای رسمی مهمانی یا تیپ اداری و مجلسی ست بشوند.

عموما بیشترین کاربرد را در بین اقشار جوان و میانسال دارند. از نظر قیمتی می توانند رنج های مختلفی داشته باشند. ساعتهای اورجینال و اصل طبیعتا قیمتهای بالاتری دارند و ساعت های کپی یا های کپی قیمتهای مناسب تر و مقرون به صرفه تری دارند.

چنانچه یک یا چند تا از موتورهای این ساعت ها کار نکند به مراتب می تواند بر روی قیمت ساعت تاثیرگذار باشد.

در کل یکی از بهترین گزینه های خرید ساعت مچی شیک و کلاسیک می باشد که برای خرید افراد توصیه می شود.

 

ساعت مچی های زنانه

خب همانطور که از عکس پایینی پیداست، این مدل ساعتها مخصوص بانوان می باشد. این ساعتها عموما دارای رنگ بندیهای بسیار متنوع، طلایی، ترکیب سفید طلایی نگین دار، بندهای دخترانه، قطر ساعت کوچکتر، پر نگین، کارتونی، بندهای طلایی یا استیل ظریف، نقره ای با صفحه کوچک و … می باشند.

معمولا به همراه این ساعتها از آویزهای زیبای ساعت یا یک دستبند بسیار ظریف نیز می توان برای زیبایی بیشتر استفاده کرد.

به هر حال باتوجه به تنوع کاری بالا در ساعتهای اورجینال و کپی و های کپی، توجه به برند، قیمت، اعتماد به فروشنده و مشاهده زوایای ساعت و کارکرد درست موتورها می تواند از اولویت های شما برای خرید ساعت مچی شیک و کلاسیک باشد.

ساعت مچی های مردانه

این نوع ساعت ها نیز مخصوص آقایان می باشد و بر اساس قطر ساعت که عموما ۴ سانتی متر یا گاها کمی بیشتر نیز هست شناسایی می شوند. علاوه بر آن از نظر ظاهری نیز بدون نگینهای زنانه و دارای ابهت مردانه می باشد.

از این ساعتها بیشتر برای تیپهای رسمی یا مهمانی و ادارات نیز می توان استفاده نمود.

ساعت مچی مردانه می تواند ساده و دارای یک موتور باشد یا دو موتوره به بالا باشد.